Więcej o nas
 


Przedsiębiorstwo Trust istnieje od 1981 roku. Zaczynaliśmy od metaloplastyki i drobnych wyrobów jubilerskich, głównie na eksport do krajów KDL. Po wielu latach prób i udoskonaleń, jako jedni z pierwszych w kraju uruchomiliśmy produkcję wykorzystującą nowoczesne technologie odlewnicze.

Dzisiaj jesteśmy jednym z największych producentów okuć kaletniczych i półproduktów do sztucznej biżuterii. Wykonujemy drobne odlewy ze stopów niskotopliwych (cyny i cynku): sztuczną biżuterię, okucia kaletnicze, litery, akcesoria reklamowe, dewocjonalia, upominki i elementy okolicznościowe. Produkujemy także różne akcesoria wędkarskie ze stopów ołowiu i ZnAl: pilkery, podlodówki, błystki...

Wszystkie detale odlewane są w formach silikonowych pod ciśnieniem odśrodkowym. Odlewać można absolutnie wszystko. W zależności od indywidualnych zamówień dobieramy stopy i opracowujemy odpowiednie formy. Jedynym ograniczeniem jest dla nas promień formy i wirującego talerza, wynoszący 18 cm. Jednakże wąskie, podłużne elementy mogą sięgać do 1,5 długości promienia.

Świadczymy również usługi w zakresie obróbki powierzchniowej (polerowanie, obróbka ścierna) detali metalowych. Oferujemy urządzenia wibrujące do takiej obróbki.

Chętnie nawiążemy współpracę z akwizytorami na terenie kraju i za granicą.